Genital Estetik Nedir Ve Ne İcin Uygulanir?

Bir çok kadının ortak sorunlarından biriside genital bölgesinde görüntü sorunudur. Kadınların bazıları genital bölgelerini beğenmezler. Sizlerde genital bölgenizde görüntü sorunu olduğunu düşünenlerdenseniz yazımızı okumaya devam edin. Kadınlar erkeklere göre daha çok değişim geçirirler. Özellikle hamilelik donemi içerisinde bun değişim maximuma çıkar . Doğum olayı sırasında en çok kadınların genital bölgelerinde değişime neden olur.

Genital estetik alanında uzman bir hekim tarafından doğuştan yada sonradan oluşan görüntü bozukluğunu gidermek amacıyla yapılır. Kadınlarda bu bölgede oluşan deformasyon sadece fiziki bozukluğa sebep olmaz , bayanın psikolojisinde olumsuz etkiler. Günümüzde sahip olunan teknoloji ile kadınların yasadığı cinsel problemler oluşumuna neden olan fiziksel etkenler genetik estetik ameliyatlar sayesinde kadınların beğendiği seviyelere kadar düzeltilebilmektedir.

Genital estetik ameliyatları nelerden olusur?

• Perineoplasti (doğum nedbelerinin onarılması şekillendirilmesi)
• vajina daraltma operasyonu
• Kliteroplasti (klitoris bölge estetiği)
• Genital bölgede renk açma, beyazlatma, dolgu işlemleri tamamlama
• Labioplasti (iç vede dış dudakta küçültme, sekillendirme ,)
• G noktası büyütme (G spot augmentasyon)
• Pubis tepesinin onarılması ve şekillendirilmesi

Teknolojinin son yıllarda gelişmesiyle birlikte bir çok hastalığın tedavisi kolaylaş mistir. Genetik estetiklikte teknolojinin gelişmesiyle birlikte kadınlar tarafından yoğun ilgiye maruz kalmıştır. Co2 lazer yöntemi ile vajinanın gençleştirilmesi daha sıkılaştırılması daraltılması işlemleri yoğun talep almaktadir.
teknolojinin bu nimetlerinden genital estetiğinde faydalanmasıyla kadinlar tarafindan da ilgi gören ilen bir alan olmuştur. Genel adi vajinoplasti olan genital estetik ameliyatlarıyla kadınların yasamış olduğu fiziksel ve psikolojik sorunlar günümüzde büyük ölçüde düzeltilmektedir.

Genital estetik ne tur durumlarda faydalıdır?

• Doğum vajina yapısını en çok bozan durumdur. Çok sayıda doğum yapmış olan bayanlar vajinoplasti yöntemi uygulayabilir.
• Bayanların genital bölgesinde çeşitli nedenlerden dolayı doğuştan meydana gelen anormal durumlar genital estetik ile düzeltilebilir.
• Genital bilgenin dışında çeşitli fiziksel nedenlerle oluşan deformasyonlar ve yapısal değişikler estetik ile yeni bir görüntü kazanabilir. Diş dudakların büyük olması durumunda operasyonla küçültülmesi mümkündür. Böylece hem daha çok işlev kazanabilir hemde estetik acıdan güzelleştirilebilir.

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir